BMW 2 Serie
Cabrio 220i High Executive | M pakket | Groot navi
Direct kopen, basisprijs: € 23.480,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.480,-
LEASEPRIJS: € 386,99 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.696,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 2 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Cabrio 220i High Executive | M pakket | Groot navi |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 november 2016 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 73.921 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 386,99 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.480,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JV-367-B |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 495 kg |
| Gewicht: | 1.505 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Automatische airconditioning 2-zone
- bots herkenning en activatie
- Cruise control
- Estorilblau
- lederen bekleding
- lichtmetalen velgen multi-spaaks 16"
- Navigatiesysteem Professional
- Xenon lampen voor dim- en grootlicht
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
- Anti Blokkeer Systeem
- audioinstallatie met CD-speler
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- Comfort Access
- dimlichten automatisch
- Driving Assistant
- elektrische ramen voor en achter
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Koplamsproeiers
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor verschuifbaar
- Mistlampen voor 3 serie
- M sportonderstel
- multimedia-voorbereiding
- Park Distance Control achter
- Park Distance Control voor/achter (PDC)
- passagiersairbag
- regensensor
- rijstrooksensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Servotronic
- Sportstoelen voor
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- spraakbediening
- start/stop systeem
- Windscherm
- zij airbag(s) voor